x
Loading...

Realizacja inwestycji

W przestrzeni Osiedla Leśny Zakątek planowana jest budowa czterech budynków wielorodzinnych. Pierwszy etap inwestycji składający się z budynków B i C wraz z lokalami użytkowymi umieszczonymi na parterze został zakończony.
Kolejny etap realizacji zakłada powstanie budynków D i E. W koncepcji mieszkalnej budynków , na trzech kondygnacjach, zaplanowano mieszkania o powierzchni od 40 m2 do 75 m2.

Wszystkie zaplanowane mieszkania, niezależnie od kubatury , stwarzają przestrzeń niezwykle funkcjonalną, ze szczególnym wykorzystaniem zalet, jakie daje naturalne światło. Architekci zadbali także o rozwiązania mające na celu stworzenie miejsc do przechowywania oraz inne ułatwienia pozwalające mieszkańcom na aktywne i swobodne funkcjonowanie w przestrzeni Leśnego Zakątka. W tym celu m.in. na parterze zaprojektowano zamykane pomieszczenia przeznaczone dla wózków dziecięcych i rowerów.

Architekci krajobrazu zadbali także o to, by teren otaczający inwestycję, był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także realizował potrzebę znalezienia zielonej oazy w centrum miasta. Stąd plan zagospodarowania nie tylko zieleni, ale także przygotowania elementów małej architektury, w doskonały sposób uzupełniających kameralne osiedle, do jakiego chcemy Państwa zaprosić.